درباره ما

شرکت مرساطب تجهیز با هدف ارائه برترین و با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی، به خصوص تجهیزات مورد استفاده در زمینه پوست، مو و زیبایی به جامعه پزشکی قدم به این عرصه گذاشته است، و اهداف خود را در جهت افزایش سطح سلامت جامعه و ارتقای صنعت زیبایی قرار داده است.

در همین راستا به کمک متخصصان مجرب در این حوزه، به ساخت دستگاه هایی نظیر پلاسما (FireBolt) ، آر اف فرکشنال (Netel)، کربوکسی تراپی (Hurricane) و دستگاه های جراحی اقدام کرده است، سیستم مدیریتی توانای این شرکت توانست در زمان اندک گروه های مختلف کاری در زمینه تحقیق و توسعه، آموزش، فروش و بازاریابی، فنی و خدمات پس از فروش را کنار همدیگر گرد آورده و مفتخر است که با سرلوحه قراردادن اصل صداقت، کیفیت و رضایت‌مندی پزشکان و مشتریان، ارتباط موثر و قابل اعتمادی با آنان برقرار نماید.

به جهت آگاهی بخشی پزشکان عزیز و انتقال دانش و معرفی فن آوری های جدید به آن ها، تلاش گردیده تا در قالب ورکشاپ ها و کارگاه آموزشی، آموزش های لازم و نحوه کار با دستگاه ها توضیح داده شود.

شرکت مرساطب تجهیز موفق به کسب رضایتمندی بالای پزشکان در داخل ایران شده است، و امروزه پا به عرصه های بین المللی گذاشته و با صادرات محصولات خود به کشور های مختلف نظیر سوئد، ترکیه، بحرین و ...  بیش از پیش در جهت اهداف عالی پزشکان حرکت کرده است.