درباره ما

مرسا طب تجهیز

سیستم‌های پزشکی و آزمایشگاهی

مرسا طب تجهیز

شرکت مرساطب تجهیز بیش از یک دهه پیش، فعالیت خود را با طراحی و تولید تجهیزات حرفه ای درمانی و زیبایی در شاخه های تخصصی پوست، مو، زیبایی و زنان آغاز کرد. از تولیدات مرساطب می‌توان از دستگاه‌های آر اف فرکشنال نتل، آر اف واژینال مادام اکس، کربوکسی تراپی هاریکین و پرچم‌دار آن یعنی پلاسما فایربولت نام برد، که در کمتر از سه سال توانست به پرفروش ترین دستگاه پلاسمای گرم در خاورمیانه تبدیل شود، و با دریافت معتبرترین تاییدیه اتحادیه اروپا (Medical CE2195) به‌عنوان تنها دستگاه ایرانی دارای استاندارد CE در حوزه پوست، مو و زیبایی، وارد بازارهای جهانی شود.

مرساطب تجهیز اولین و مهم‌ترین مسئولیت و ماموریت خود را سلامت جامعه و رضایت مشتریان می‌داند. و در جهت افزایش رضایت همکاران تجاری، پزشکان، بیماران و زیباجویان از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. در این راستا با انتخاب تکنولوژی‌های ایمن و کسب بالاترین سطوح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک شرکت پیشگام در صنعت تجهیزات پزشکی در حال خدمت است.

◆ ◆ ◆
ماموریت مرساطب

خلق بستری امن در راستای سلامت روح و جسم، با ارائه تکنولوژی‌های به‌روز و ایمن در حوزه زیبایی و درمان

چشم انداز مرساطب

مرجع سلامت و زیبایی قابل اطمینان در دنیا

ارزش‌های مرساطب

رضایت مشتری

تخصص محوری

اهمیت به کیفیت

مسئولیت پذیری

تیم خلاق و نوآور مرساطب تجهیز که از متخصصان نامدار و ماهر این عرصه تشکیل شده است، با دانش به‌ روز و تجربه خود، پیشرفت های تکنولوژیک این صنعت را سرعت می‌بخشند.

مرساطب تجهیز

فروش خارجی

تحقیق و توسعه

مارکتینگ

کنترل کیفی

تضمین کیفیت

تولید

خدمات مشتریان

فروش داخلی

از متخصصین ما سوالی دارید؟

ما بر این باوریم که همواره باید فراتر از استانداردهای موجود در عرصه تجهیزات پزشکی باشیم و بالاترین استاندارد برای ما رضایت مشتریان و خدمت صادقانه است که در هیچ اعتبارنامه ای ذکر نشده است. چنانچه از ما سوالی دارید خوشحال می شویم پاسخگوی شما باشیم