شما برای ما با ارزش هستید، برای کسب رضایت شما شبانه روز تلاش می کنیم

دستگاه پلاسما فایربولت پلاس اولین و تنها دستگاه دارای استاندارد اتحادیه اروپا (CE) در ایران

مرسا چگونه شروع شد؟

مرساطب تجهیز یک برند تولیدکننده تجهیزات پزشکی است که از سال 1389 با تجهیز کارخانجات پزشکی  کار خود را شروع کرد؛ و با طراحی و ساخت دستگاه های جوانساز به شاخه تخصصی پوست، مو و زیبایی راه یافت. از جمله تولیدات مرساطب می توان به پرچمدار آن، یعنی دستگاه پلاسما فایربولت اشاره کرد که تنها در کمتر از سه سال توانست پرفروش ترین دستگاه پلاسما در خاور میانه شود. پس از آن فایربولت با دریافت تاییدیه اتحادیه اروپا (Medical CE2196) بعنوان تنها دستگاه ایرانی دارای استاندارد CE در حوزه پوست و مو و زیبایی وارد بازارهای جهانی شد.
تجهیزات پزشکی تولید شده در شرکت مرساطب

چه چیزی برند ما را خاص می کند؟

خلاقیت و نوآوری دو ویژگی اساسی اعضای تیم جوان ما در مرسا است. ما همواره می کوشیم تا با پیدا کردن خلاقانه ترین راه حل ها برای پیچیده ترین چالش ها ماموریتمان را به نحو احسنت انجام بدهیم.

ما آمده ایم تا دسترسی به ایمن ترین خدمات زیبایی و درمانی را برای همه امکان پذیر کنیم

و برای آن که به این مهم جامه عمل بپوشانیم همواره از سه اصل مرسا پیروی می کنیم

و برای آن که به این مهم جامه عمل بپوشانیم همواره از سه اصل مرسا پیروی می کنیم

همه جامعه پزشکی باید بتوانند محصولاتمان را تهیه کنند و بنابراین مردم بیشتری از مزایای آن ها بهره مند شوند.

سلامتی مردم به شدت برای ما حائز اهمیت است از این رو تولیدات ما باید همواره در بالاترین سطح ایمنی باشند.

تیم ما ناشدنی ها را به شدنی ها تبدیل می کند، پس همواره می کوشیم از استانداردهای بین المللی بالاتر برویم.

بر آنیم سلامت جامعه را دگرگون کنیم

همه مردم مهم هستند؛ دانش بی‎کران است و ما باید کاری کنیم تا کیفیت زندگی مردم به بالاترین استاندارد ممکن برسد. بر این اساس موظفیم سلامت جامعه جهانی را بالا ببریم و آینده بهتری برای این کره زیبا تصویر کنیم. به همین سبب در تلاشیم تا با استفاده از خلاقیتمان راه هایی را پیدا کنیم تا بتوانیم جدیدترین تکنولوژی ها را با هزینه کم در تولیداتمان قرار دهیم تا بتوانیم زندگی طیف بیشتری از مردم را بهبود ببخشیم و سلامت و شادابی را به آن ها هدیه بدهیم.

برآنیم سلامت جامعه را دگرگون کنیم

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند؟

ما به مشتری های خود بسیار اهمیت می دهیم و معتقدیم باید آغازگر زنجیره ارزشمندی در جامعه باشیم و به همین دلیل همواره در کنار مشتریانمان هستیم. ما از لحظه ای  که صفحه اول سایتمان رصد می شود تا زمانی که پزشکان در مطبشان با تجهیزاتمان کار می کنند، و تا تاثیرات دستگاه های ما بر روی تک تک سلول های بدن مخاطبان و زیباجویان، در همه ی این مسیر تلاش می کنیم تا تجربه لذت بخشی از تکنولوژی های جوانسازی داشته باشید و به نوعی بتوانیم قدردان حمایت های شما باشیم.

از متخصصین ما سوالی دارید؟

ما بر این باوریم که همواره باید فراتر از استانداردهای موجود در عرصه تجهیزات پزشکی باشیم و بالاترین استاندارد برای ما رضایت مشتریان و خدمت صادقانه است که در هیچ اعتبارنامه ای ذکر نشده است. چنانچه از ما سوالی دارید خوشحال می شویم پاسخگوی شما باشیم