آر اف واژینال مادام اِکس

راوی هزار و یک شب

با حرارت امواج رادیوفرکانس

عملکرد دستگاه

RF VAGINAL

در فناوری آر اف واژینال، امواج رادیویی تاثیرگذار با فرکانس بالا توسط الکترودهای ایمن، بخش‌های داخلی و خارجی واژن را تحت تاثیر قرار می‌دهند و قادر هستند اثرات قابل توجهی را در این نواحی ایجاد نمایند.
امواج آر اف با انرژی بالا و تاثیرگذاری طولانی مدت، بدون این‌ که دمای سطح پوست و یا لایه مخاطی را افزایش دهند، می‎‌توانند با داشتن حالت‌های مولتی‌پولار و مونوپولار دمای لایه‌های زیرین و عضلات را افزایش داده و تاثیرگذاری درمانی خود را داشته باشند و در عین حال هیچ‌گونه عوارض جانبی نیز برجای نگذارند. به منظور افزایش ایمنی، دمای پروب نیز توسط 4 سنسور ویژه در حین درمان بررسی شده و توسط سیستم هوشمند کنترل می‌شود.

عملکرد دستگاه آر اف واژینال مادام اکس
RF Fractional Madam X
Madam X-external handpiece
هندپیس خارجی آر اف واژینال مادام اکس

ویژگی های متمایز مادام اِکس

  • دارای هندپیس ویژه داخل واژن
  • دارای هندپیس ویژه لیفت خارجی واژن
  • دارای دو مد کاری مونوپولار و بایپولار
  • مد خاص تاثیرگذاری برروی عضلات دیواره واژن
  • مد خاص تاثیرگذاری برروی عضلات لگنی
  • دارای 4 سنسور ویژه دما
  • دارای هندپیس یکبار مصرف با قابلیت رهگیری

تاثیرگذاری دستگاه

RF VAGINAL

با قرارگیری هندپیس استریل در محل درمان، امواج کنترل شده آر اف شروع به تابیدن می‌کنند. باتوجه به مود کاری انتخاب شده (مولتی‌پولار و یا مونوپولار) توسط پزشک، این امواج تاثیرگذاری متفاوتی خواهند داشت. تاثیر حضور این امواج، ایجاد حرارت در بخش‌های زیرین پوست نظیر لایه درم، عضلات نگهدارنده لگن، عضلات جداری واژن، عضلات نگهدارنده مثانه، بافت لابیا مینور و لابیا ماژور است. این حرارت در مرحله اول موجب انقباض عضلات شده و بیماری‌های مربوط به شلی عضلات از جمله افتادگی لگن و مثانه، عدم کنترل ادرار، شلی دیواره واژن و عدم تقارن لابیاها را بهبود می‌بخشد. در مرحله بعد با ایجاد واکنش‌های ترمولیز و تحریک بدن به تولید بیشتر کلاژن و فاکتورهای رشد، جوانسازی اندام خصوصی بانوان را به همراه دارد. این جوانسازی می‌تواند تنگی بیشتر دیواره واژنی، افزایش رطوبت این نواحی و کاهش درد در هنگام تماس جنسی را به همراه داشته باشد.

قبل و بعد از درمان توسط آر اف واژینال مادام اکس