از مشتریان ما هستید؟
تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تکنولوژی های دانش بنیان ایرانی مایه افتخار ماست

تاییدیه‌های بین المللی مرساطب

تاییدیه CE اتحادیه اروپا - دستگاه پلاسما فایربولت

تاییدیه CE

استاندارد CE توسط کمیته استاندارد اروپا (CEN) تهیه شده است. فقط محصولاتی که دارای علامت CE هستند ، یعنی مطابق با مشخصات و استانداردهای خاص هماهنگ، می توانند در اتحادیه اروپا به بازار عرضه شوند. این استاندارد در تجهیزات پزشکی بالاترین سخت گیری ها را اعمال می کند تا در نهایت با کیفیت ترین محصولات بتوانند در سطح بین المللی مورد تجارت قرار گیرند.

ISO 13485 مرساطب تجهیز

ISO 13485:2016

گواهینامه‌ی تخصصی استاندارد مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی، ایزو 13485، صادره شده از USCert کره تضمین می‌نمایند محصولات تولیدی شرکت، در کلیه‌ی مراحل؛ از طراحی تا تولید، کنترل کیفیت، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، رسیدگی به شکایات و سایر خدمات استاندارد مطابق اصول بین المللی بوده و نظارت کامل بر کلیه‌ی این مراحل انجام می‌گردد

ISO 9001:2015 شرکت مرساطب تجهیز

ISO 9001:2015

گواهینامه‌ی استاندارد مدیریت کیفیت ایزو 9001 صادر شده از USCert کره تضمین می‌نماید که اصول کلیدی سازمان از جمله بهبود رضایت مشتری، بهبود فرآیندهای کاملا یکپارچه، استفاده از تصمیم گیری مبتنی بر شواهد و ایجاد یک فرهنگ بهبود مستمر در سازمان به درستی در شرکت مرساطب تجهیز پیاده سازی، رعایت و اجرا شده است.

پروانه تولید تجهیزات پزشکی- شرکت مرساطب تجهیز

پروانه تولید

مطابق این پروانه از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران، شرکت مرسا طب تجهیز تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام به تولید مستقل محصول نموده و استفاده از این دستگاه در کاربردهای تخصصی پزشکی مجاز می باشد.

 

ما بر این باوریم که همواره باید فراتر از استانداردهای موجود در عرصه تجهیزات پزشکی باشیم و بالاترین استاندارد برای ما رضایت مشتریان و خدمت صادقانه است که در هیچ اعتبارنامه‌ای ذکر نشده است.

0
تعداد نصب موفق تجهیزات مرسا