از مشتریان ما هستید؟
تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تکنولوژی های دانش بنیان ایرانی مایه افتخار ماست

اینجانب دکتر علی حبیبی از دستگاه پلاسماجت Firebolt شرکت مرساطب تجهیز استفاده نموده ام از اثرات درمان آن در برداشت ضایعات موضعی رضایت کامل دارم تعداد Case مراجعین جهت درمان های مختلف 100 بیمار بوده است. تکنولوژی های دانش بنیان ایران با کیفیت مورد حمایت و مایه افتخار ماست.
دکتر علی حبیبی
گواهی می شود اینجانب از خرید دستگاه پلاسما جت خریداری شده از شرکت مرساطب تجهیز کاملا راضی هستم و از زمان خرید تاکنون جهت 700 تا 1000 بیمار برای برداشتن خال، لایه برداری، کوآگولیت، بلفاروپلاستی و آکنه استفاده کرده ام.
دکتر سید حسن مظلومی
اینجانب دکتر پاسدار در مطب به تعداد 60 مراجعه کننده جهت بلفاروپلاستی داشتم و با دستگاه firebolt از شرکت مرساطب تجهیز اقدام به بلفاروپلاستی کردم. و حدودا 90% مراجعین رضایت کامل داشتند و در بررسی های بنده حدود 95% در این مورد رضایت کامل داشتم.
دکتر بهاره پاسدار

تاییدیه‌های بین المللی مرساطب

تاییدیه CE اتحادیه اروپا - دستگاه پلاسما فایربولت

تاییدیه CE

استاندارد CE توسط کمیته استاندارد اروپا (CEN) تهیه شده است. فقط محصولاتی که دارای علامت CE هستند ، یعنی مطابق با مشخصات و استانداردهای خاص هماهنگ، می توانند در اتحادیه اروپا به بازار عرضه شوند. این استاندارد در تجهیزات پزشکی بالاترین سخت گیری ها را اعمال می کند تا در نهایت با کیفیت ترین محصولات بتوانند در سطح بین المللی مورد تجارت قرار گیرند.

ISO 13485 مرساطب تجهیز

ISO 13485:2016

گواهینامه‌ی تخصصی استاندارد مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی، ایزو 13485، صادره شده از USCert کره تضمین می‌نمایند محصولات تولیدی شرکت، در کلیه‌ی مراحل؛ از طراحی تا تولید، کنترل کیفیت، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، رسیدگی به شکایات و سایر خدمات استاندارد مطابق اصول بین المللی بوده و نظارت کامل بر کلیه‌ی این مراحل انجام می‌گردد

ISO 9001:2015 شرکت مرساطب تجهیز

ISO 9001:2015

گواهینامه‌ی استاندارد مدیریت کیفیت ایزو 9001 صادر شده از USCert کره تضمین می‌نماید که اصول کلیدی سازمان از جمله بهبود رضایت مشتری، بهبود فرآیندهای کاملا یکپارچه، استفاده از تصمیم گیری مبتنی بر شواهد و ایجاد یک فرهنگ بهبود مستمر در سازمان به درستی در شرکت مرساطب تجهیز پیاده سازی، رعایت و اجرا شده است.

پروانه تولید تجهیزات پزشکی- شرکت مرساطب تجهیز

پروانه تولید

مطابق این پروانه از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران، شرکت مرسا طب تجهیز تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی اقدام به تولید مستقل محصول کرده و استفاده از این دستگاه در کاربردهای تخصصی پزشکی مجاز می باشد.

ما بر این باوریم که همواره باید فراتر از استانداردهای موجود در عرصه تجهیزات پزشکی باشیم. بالاترین استاندارد برای ما رضایت مشتریان و خدمت صادقانه است که در هیچ اعتبارنامه‌ای ذکر نشده است.

0
تعداد نصب موفق تجهیزات مرسا