کربوکسی تراپی هاریکین

جدال با ترک‌های پوست و حلقه‌های سیاه دور چشم

با گاز طبیعی کربن دی اکسید

فناوری کربوکسی تراپی

در سراسر جهان کربوکسی تراپی به سرعت به عنوان یک روش درمانی پیشرو در جوان‌سازی پوست شناخته شده است. این روش درمانی که به لحاظ بالینی ایمن و غیرتهاجمی است برای جوان‌سازی، ترمیم و بازسازی پوست، درمان شلی پوست ناشی از پیری و یا زایمان، سلولیت، چربی‌های مقاوم و ترک پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این دستگاه با تزریق کنترل شده و پیوسته گاز CO2، سلسله واکنش‌های به هم پیوسته را آغاز می‌نماید و موجب بروز پدیده‌ هایی نظیر اتساع عروق، افزایش جریان خون و افزایش دما می‌شود. این افزایش جریان خون، اکسیژن رسانی بیشتر را در این ناحیه به همراه دارد که به افزایش متابولیسم، جوان‌سازی و سم ‌زدایی بافت مد نظر منتهی می‌گردد. و درنهایت جوان‌سازی و کاهش سلولیت را در بافت مد نظر به همراه دارد.
دستگاه کربوکسی تراپی هاریکین با بهره‌گیری از تکنولوژی تزریق کنترل شده و استفاده از ابزارهای دقیق، توانسته ضمن فراهم آوردن اثربخشی بالا، ایمنی و دقت بالا را نیز برای استفاده کنندگان از این دستگاه فراهم آورد.

کربوکسی تراپی هاریکین از نمای جلو

نحوه انجام درمان با دستگاه کربوکسی تراپی Hurricane

حضور گاز CO2 در لایه‌های مختلف پوستی، اثرگذاری‌های متفاوتی به همراه دارد.

  1. استفاده جهت کاهش و حذف سلولیت و چربی‌های موضعی:

جهت انجام این درمان نیاز به تزریق عمیق است، به همین دلیل مطابق شکل، سوزن تزریق گاز باید با زاویه 45 درجه وارد پوست شود.

     2. استفاده جهت بازسازی کلاژن، افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی بیشتر:

برای این منظور سوزن تزریق گاز به عمق زیادی جهت تزریق نیاز ندارد؛ ورود با زاویه 15 درجه به درون پوست برای این روش درمان مناسب است. به این طریق سوزن در ناحیه درم وارد شده و بر روی رشته‌های کلاژنی و الاستینی تاثیر می‌گذارد.

مکانیسم عملکرد کربوکسی تراپی هاریکین

فیلترهوای PTFE مخصوص Hurricane

این فیلترهای هوا 22/0 میکرومتر، توانایی استریل گاز CO2 وارد شده به بدن را داراست، به علاوه اینکه سایز کوچک‌ این نوع فیلتر هوا نسبت به نمونه‌های رایج موجب استفاده آسان برای پزشک و آزادی عمل بیشتر می‌گردد.
افزون براین موارد این فیلترها مقاومت فیزیکی بالایی نسبت به تغییر فشار گاز داشته و در هنگام قطع و وصل شدن گاز دچار پارگی و آسیب نمی‌شوند.

ویژگی های فنی کربوکسی تراپی Hurricane

ویژگی های دستگاه کربوکسی تراپی هاریکین

کاربردهای اصلی کربوکسی تراپی

کاربردهای دستگاه کربوکسی تراپی هاریکین

اطلاعات بالینی Hurricane

شرکت مرساطب تجهیز