مردم در چه سنی بیش‌تر از آر اف استفاده می‌کنند؟

مردم در چه سنی بیشتر از آر اف استفاده می کنند؟

از نظر سن، مردم 64-51 ساله به استفاده از مزایای روش‌های RF تمایل بیش‌تری دارند. آن‌ها 42 درصد تمام بیماران را که این روش‌ها درسال 2014 بر روی آن‌ها انجام شده است، به خود اختصاص داده‌اند. به نظر می‌رسد که مردمی که شروع به نشان دادن نشانه‌های پیری می‌کنند، از مزیت جوانی دادن درمان‌های RF بهره‌مند می‌شوند.
در آینده رتبه‌ی نزدیک این گروه سنی یعنی افراد 50-38 ساله می‌آیند. بر اساس این آمار و ارقام، بزرگ‌ترین حامیان این تکنولوژی، آن‌هایی هستند که واقعا به کمک کوچکی در بخش پوست نیاز دارند. با توجه به بررسی‌های انجام شده در سفتی پوست با رادیوفرکانس، این‌ها در محدوده‌ی سنی هستند که شروع به نشان دادن چین و چروک، افتادگی و دیگر کیفیت‌های بسیار پایین در پوست می‌کنند که معمولا به‌همراه سن به وجود آمده‌اند.
نکته‌ی جالب که در اینجا مطرح است این حقیقت می‌باشد که نسل‌های جوان‌تر ( 34-19 ساله) هم هستند که از روش سفت کردن پوست با رادیو فرکانس استفاده می‌کنند. این مورد می‌تواند به‌عنوان یک روش کامل‌کننده‌ی مراقبت از پوست در رژیم منظم آن‌ها باشد و یا شکلی از کنترل پوست برای تلاش‌هایشان برای کاهش وزن باشد. در سنین 65 سال به بالا، درصد بیماران به پایین‌تر از 11 درصد نزول می‌کند که این مورد می‌تواند با توجه به اثرات تمام عیار سن در پوست باشد.