مردم در چه سنی بیش‌تر از آر اف استفاده می‌کنند؟

مردم در چه سنی بیشتر از آر اف استفاده می کنند؟

 

بر اساس آمار و اطلاعات ارائه شده در متن، چه گروه‌های سنی احتمالاً بیشترین تمایل به استفاده از روش‌های RF (رادیوفرکانسی) را دارند؟

از نظر سن، مردم 64-51 ساله به استفاده از مزایای روش های آر اف تمایل بیشتری دارند. آن ها 42 درصد تمام بیماران را که این روش ها درسال 2014 بر روی آن‌ها انجام شده است، به خود اختصاص داده اند. به نظر می رسد که مردمی که شروع به نشان دادن نشانه های پیری می کنند، از مزیت جوانی دادن درمان های RF بهره مند می شوند.
در آینده رتبه ی نزدیک این گروه سنی یعنی افراد 50-38 ساله می آیند. بر اساس این آمار و ارقام، بزرگترین حامیان این تکنولوژی، آن‌هایی هستند که واقعا به کمک کوچکی در بخش پوست نیاز دارند. با توجه به بررسی های انجام شده در سفتی پوست با رادیوفرکانسی، این ها در محدوده ی سنی هستند که شروع به نشان دادن چین و چروک، افتادگی و دیگر کیفیت‌های بسیار پایین در پوست می‌کنند که معمولا به همراه سن به وجود آمده‌اند.
نکته‌ی جالب که در اینجا مطرح است این حقیقت است که نسل های جوانتر( 34-19 ساله) هم هستند که از روش سفت کردن پوست با آر اف استفاده می‌کنند. این مورد می‌تواند به عنوان یک روش کامل کننده‌ی مراقبت از پوست در رژیم منظم آن‌ها باشد و یا شکلی از کنترل پوست برای تلاش‌هایشان برای کاهش وزن باشد. در سنین 65 سال به بالا، درصد بیماران به پایین تر از 11 درصد نزول می‌کند که این مورد می‌تواند با توجه به اثرات تمام عیار سن در پوست باشد.

به طور کلی، آر اف به عنوان یک فناوری نوظهور در حال توسعه است و استفاده از آن در تمام رده‌های سنی ممکن است دیده شود، اما تمایل به استفاده از آن بیشتر در نسل‌های جوان‌تر و فعال تکنولوژی‌دوست‌تر معمولاً بیشتر است.

مردم در چه سنی بیشتر از آر اف استفاده می کنند؟