آیا بلفاروبلاستی با پلاسما فایربولت دائمی است؟

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما فایربولت دائمی است؟

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما فایربولت دائمی است؟

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که در هنگام مشاوره دادن به متقاضیان بلفاروپلاستی با دستگاه پلاسما فایربولت می‌شنویم این است که «آیا نتایج دائمی است؟». دلیل این‌که مردم این سوال را می‌پرسند این است که بلفاروپلاستی با دستگاه فایربولت مرساطب را با دیگر روش‌ها نظیر کرم‌های پوستی مقایسه می‌کنند. بسیاری از این روش‌ها نتایج دائمی ندارند، ولی پلاسما فایربولت نتایج دائمی دارد.

انرژی پلاسما برای تبخیر پوست چروک یا نامطلوب استفاده می‌شود و پوست جوان و شاداب را باقی می‌گذارد. در این عمل یک فرآیند التیام بخشی اتفاق می‌افتد که حدود 2 تا 4 هفته به طول می‌انجامد و بیماران باید دستورالعمل‌ها را به دقت دنبال کنند تا از عوارضی مانند عفونت و یا هیپرپيگمانتاسيون جلوگیری کنند.

حتما مطالعه کنید: بازسازی پوست به کمک پلاسما

زمان صحبت راجع به این‌که چیزی دائمی است یا خیر باید با دقت باشیم. به این دلیل که دائمی تلقی کردن این عمل باعث می‌شود مردم فکر کنند که فرآیند پیر شدن آن‌ها متوقف می‌شود یا این عمل باعث جوان شدن آن‌ها می‌شود. این اتفاق غیر ممکن است. پس از درمان افزایش سن شما ادامه می‌یابد و پوست شما از پیری طبیعی شما پیروی خواهد کرد. پلاسما‌ی فایربولت کار مشابهی مانند عمل افتادگی پلک انجام می‌دهد. پلاسما پوست اضافه را از بین می‌برد و در محل مورد نظر چروک‌ها را رفع می‌کند. این عمل نتایجی طولانی مدت دارد که شما آن را دوست خواهید داشت.

آیا بلفاروپلاستی با پلاسما فایربولت دائمی است؟
بلفاروپلاستی با پلاسمای فایربولت، هیچ‌گونه چاقوی جراحی، برش، خونریزی یا دوره ی نقاحت قابل توجهی ندارد. این‌ها از مهم‌ترین برتری‌های پلاسما بر عمل افتادگی پلک هستد. بسیاری از بیماران فکر می‌کنند «جراحی بدون تیغ جراحی» یعنی «غیر دائمی» ولی در رابطه با پلاسمای فایربولت این گذاره اشتباه است. این عمل یک روش دائمی ست و نتایج در طول زمان بازگشت نمی‌یابد. به هر حال سن شما بالا می‌رود و خیلی از بیماران پیر شدن طبیعی را تجربه‌ می‌کنند که ممکن است باعث شود فکر کنند نتایج عمل در حال بازگشت است، که اینطور نیست.

این دقیقا چیزی است که بعد از عمل افتادگی پلک هم اتفاق می‌افتد و قسمتی از افزایش سن طبیعی است. در دستگاه پلاسما فایربولت ما درمانی برای تمام نقاط اطراف چشم: پلک فوقانی، قسمت پایین چشم و چین و چروک های اطراف چشم را بدون استفاده از تیغ جراحی ممکن می‌سازیم.