حقایقی در مورد جوان‌سازی با میکرونیدل آر اف

حقایقی در مورد جوان‌سازی با آر اف فرکشنال

اخیرا استفاده از این روش گسترش داشته‌ است. شاید شما در مورد بازیگرهای هالیوودی که تمایل به درمان میکرونیدل آر اف (کوتاه ­شده­‌ی رادیوفرکانسی) به عنوان یک بوتاکس با خطر کمتر یا لیزر برای ترمیم پوست شل و تیره خود دارند، شنیده­ باشید. به‌هر حال، همانند هر عمل زیبایی مدرن، تصورات غلطی به دلیل یک طیفی از دلایل توسعه پیدا کرده‌­اند و جدا کردن حقیقت از دروغ مشکل است. ما به شما در پیدا کردن حقیقت در مورد این درمان زیبایی کمک خواهیم کرد.

اثرات مراقبت از پوست با آر اف فرکشنال

چارچوب این عمل زیبایی نزدیک پنج دهه است که شکل گرفته  اما تنها در چند سال اخیر این تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته است. در نهایت، درمان میکرونیدل آر اف می‌­تواند مزایای ضد پیری بدون درد را ارائه ­کند و این اخبار مانند آتشی در حال گسترش است.

راز آن، سوزن­‌های بسیار ریزی می‌­باشد که پوست شما را برای ایجاد زخم­‌های خیلی باریک سوراخ می‌­کنند. همان‌طور که پوست شما از این زخم­‌ها التیام پیدا می‌­کند، تولید کلاژن بدن شما افزایش پیدا می‌­کند که منجر به سفت شدن پوست می‌­شود. اسکارهای سطحی، از بین می‌­رود و چین و چروک­‌های نازک، اگر محو نشوند، کاهش پیدا می­‌کنند.

بنابراین این تنها درمان پوستی می­‌باشد که پوست شما را سفت می­‌کند در حالی که چین و چروک پوست شما را نیز در همان زمان کاهش می‌­دهد.

چه چیزی مورد انتظار است

برای راحتی، قبل از انجام عمل، ماده‌­ی بی‌حس کننده موضعی بر روی منطقه‌­ای که باید درمان شود زده می‌شود. سپس دستگاه میکرونیدل، با خوشه‌­ای از سوزن‌­ها تجهیز می‌­شود که چندین خراش را در حدود عمق 3 میلی‌متری درون پوست شما ایجاد می‌­کند. این دستگاه هم‌چنین انرژی رادیوفرکانس را به درون پوست شما رها می­‌کند تا اسکارها و چین و چروک را درمان کند و یک ظاهر کامل‌­تر و جوان­‌تر داشته باشید.

سوزن­‌ها و انرژی گرمایی پوست شما را برای ساخت کلاژن جدید و هیالورونیک اسید تحریک می‌­کنند که به ترمیم بافتی و هیدراته کردن پوست شما کمک می­‌کند. یک جلسه حدود 20 دقیقه طول می‌­کشد و حداقل 3 جلسه برای نتایج بهینه توصیه می‌­شود. قرار گرفتن تحت روش­‌های ماساژ برای حفظ ظاهرتان نیز معمول است.

اگرچه رویکرد میکرونیدل خیلی ایمن است، اما برخی اثرات جانبی ملایم مورد انتظار هستند. بسیاری از بیماران یک ناراحتی کم را گزارش کرده‌­اند که یک تجربه­‌ی قابل تحمل است. قرمزی و تورم در پیرامون مکان درمان شده دور از انتظار نیست، با این حال هر دو باید ملایم باشند. صورت شما هم‌چنین ممکن است احساس گرمی داشته باشد مشابه وقتی که شما حمام آفتاب داشته‌­اید.

حقایقی در مورد میکرونیدل

میکرونیدل آر اف در خانه مزایای جوان‌سازی مشابهی را ارائه نمی­‌کند

سازندگان میکرونیدل­ در خانه، اغلب ادعا می‌­کنند که دستگاه­‌های آن­ها به اندازه‌­ی دستگاه‌های پیشرفته که توسط متخصصین پوست مورد استفاده قرار می­‌گیرند، مفید هستند.

دستگاه‌های میکرونیدل مورد استفاده در مطب‌ها برای استفاده‌ی افراد آموزش ندیده، ایمن یا قابل پذیرش نیستند. به علاوه، از آن‌جایی که در روش میکرونیدل در منزل از یک دستگاه با کیفیت پایین­‌تر استفاده می‌شود، شما نتایج زیبایی مشابهی دریافت نمی‌­کنید

میکرونیدل، منافذی را در پوست شما ایجاد نمی­‌کند

درمان آر اف میکرونیدل، آسیب دیدگی­‌های کنترل شده­‌ای را در پوست ایجاد می‌­کند اما صورت شما را شبیه یک چمن‌زار در معرض باد نمی‌­کند. سوراخ­‌های سوزن آنقدر ریز هستند که با چشم غیر مسلح هیچ‌کس نمی­‌تواند آن­‌ها را ببیند، حتی در حالت کلوز آپ. به‌هرحال، اثر این است که پوست شما ممکن است گلگون به نظر برسد اما به زودی برطرف می‌­شود.

هدف ایجاد این سوراخ‌­های میکروسکوپی، تحریک کلاژن می­‌باشد به طوری که التیام شما سریع‌­تر باشد و جوان­‌تر به نظر برسید.

لیفت پوست با فرکشنال

مزایای دیگر به جز اثرات جوان‌سازی

این درست است که اکثر بیماران به دنبال آر اف فرکشنال به دلیل مزایای جوان‌‌سازی آن مانند شلی، پوست سفت و یک ظاهر با چین و چروک کم‌تر هستند اما این روش جای زخم ناشی از آکنه را نیز اصلاح می­‌کند. کلاژنی که این رویکرد ایجاد می­‌کند به کم کردن جای زخم کمک می­‌کند. که نتیجه، برگرداندن پوست بی عیب شما می­‌باشد.